İstanbul Vaillant Servis

İstanbul Vaillant servis bölgeleri:


Vaillant Kombi Servisi

Vaillant Servis | Vaillant Kombi Servisi

Vaillant kombi servis ihtiyaçlarınızı karşılamak adına ekibimizle hizmetinizdeyiz. Vaillant kombinizde oluşabilecek her türlü sorunda bir telefon kadar yakınız. Yapılan işçiliğimiz 1 sene garantilidir. Vaillant servis sonrasındaki 1 sene içerisinde tekrar oluşabilecek bir problemde(Problemin kaynağı aynı ise.) hiç bir ücret alınmadan probleminiz çözülmektedir.

SERVİS HATTI: 0(553) 066 60 25

Vaillant Klima Servisi

Vaillant Servis | Vaillant Klima Servisi

Vaillant klima servisi gereksinimlerinizi karşılayabilmek adına ekibimizle hizmetinizdeyiz. Vaillant klimanızda oluşan her türlü sorunda bir telefon kadar yakınız. Yapılan işçiliğimiz 1 sene garantilidir. Vaillant klima servis sonrasındaki 1 sene içerisinde tekrar oluşabilecek bir problemde(Problemin kaynağı aynı ise.) hiç bir ücret alınmadan probleminiz çözülmektedir.

SERVİS HATTI: 0(553) 066 60 25

Vaillant Termosifon Servisi

Vaillant termosifon servisi sorunlarınızı çözmek adına ekibimizle hizmetinizdeyiz. Vaillant termosifonunuzda oluşabilecek her türlü sorunda bir telefon kadar yakınız. Yapılan işçiliğimiz 1 sene garantilidir. Vaillant termosifon servis sonrasındaki 1 sene içerisinde tekrar oluşabilecek bir problemde(Problemin kaynağı aynı ise.) hiç bir ücret alınmadan probleminiz çözülmektedir.

SERVİS HATTI: 0(553) 066 60 25

Serviz Hizmetimiz

Vaillant servis olarak en iyi derecede "Müşteri odaklı çözümler" amaçlayan bir prensibe sahip, kendi imkanlarımızla gerçekleştirdiğimiz online servis ağı ile müşterilemize en profesyonel, en pratik servis hizmetini sunabilmeyi hedefliyoruz.

Bir başka bir söylemle, Vaillant marka kombi, klima, termosifon sahiplerine servis hizmeti sunulması gayesiyle herhangi bir firmayla anlaşma sağlamamıştır. Vaillant servis hizmetimiz ülke genelinde eğitim sertifikalı teknisyenleri tarafından sunulmaktadır.

Vaillant servis hizmetimiz merkezimizden bilgisayar denetimli, eğitim sertifikalı, alanında profesyonel teknisyenler ile özel olarak geliştirilen teknolojilerle online takip sistemi sağlayarak 7/24 saat sunulmaktadır.

Avrupa Yakası Servis Bölgeleri:

Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beyoğlu, Eminönü, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kağıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Şişli, Zeytinburnu

Anadolu Yakası Servis Bölgeleri:

Ataşehir, Çekmeköy, Beykoz, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Ümraniye, Üsküdar


Size bir telefon kadar yakınız...

vaillant servisi